Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 9

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kobylski1. Kobylski (Nocni Kochankowie)16,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)12,00
3. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)11,00
4. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)11,00
5. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)11,00
6. Gagla (Nocni Kochankowie)10,00
7. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)9,00
9. Mołczan (Jan Olbracht Super Spike)8,00
10. Szymczyk (Nocni Kochankowie)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kobylski1. Kobylski (Nocni Kochankowie)11,00
2. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)9,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
4. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)7,00
5. Gagla (Nocni Kochankowie)6,00
6. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)6,00
7. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)6,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Markewka (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kobylski1. Kobylski (Nocni Kochankowie)11,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)10,00
3. Gagla (Nocni Kochankowie)8,00
4. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)7,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)6,00
6. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)5,00
7. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)5,00
8. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Mołczan (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Hadelko1. Hadelko (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)2,00
3. Kobylski (Nocni Kochankowie)2,00
4. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)2,00
5. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Markewka (Chłopaki nie płaczą)2,00
7. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
8. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Gagla1. Gagla (Nocni Kochankowie)4,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
4. Ligęza (K.S. Volley Katowice)3,00
5. Hychka (QUICK VOLLEY CREW)2,00
6. Łapka (Nocni Kochankowie)2,00
7. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
8. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
9. Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)1,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)