Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 1

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)17,00
2. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)17,00
3. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)13,00
5. Jankowski (Nocni Kochankowie)10,00
6. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)9,00
7. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)8,00
8. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)8,00
9. Ilnicki (Nocni Kochankowie)8,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)9,00
4. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)6,00
7. Ilnicki (Nocni Kochankowie)6,00
8. Jankowski (Nocni Kochankowie)6,00
9. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
2. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)9,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)9,00
4. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)7,00
6. Jankowski (Nocni Kochankowie)7,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)6,00
8. Ilnicki (Nocni Kochankowie)6,00
9. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)4,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
3. Zgajewski (Nocni Kochankowie)3,00
4. Drzymał (Nocni Kochankowie)2,00
5. Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)2,00
6. Kogut (Nocni Kochankowie)2,00
7. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)2,00
8. Sanetra (EAGLE SPORT TEAM)2,00
9. Uracz (EAGLE SPORT TEAM)2,00
10. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)3,00
2. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)2,00
3. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)2,00
4. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)1,00
8. Jankowski (Nocni Kochankowie)1,00
9. Kogut (Nocni Kochankowie)1,00
10. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 5
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(22-10-2020 19:00)
Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(15-10-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(15-10-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(15-10-2020 19:00)
Kolejka 4
QUICK VOLLEY CREW1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(08-10-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(08-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(08-10-2020 19:00)
Kolejka 3
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(01-10-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(01-10-2020 20:00)