Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 5

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)16,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)10,00
4. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)9,00
5. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)9,00
6. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)8,00
7. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)8,00
8. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)7,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
2. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)8,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
5. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)5,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
7. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)3,00
8. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)3,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)11,00
2. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)7,00
3. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)7,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
8. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)4,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)4,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)2,00
6. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Orliński (EAGLE SPORT TEAM)2,00
8. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)2,00
4. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Łuczkowski (EAGLE SPORT TEAM)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)