Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 2

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Białuski1. Białuski (K.S. Volley Katowice)8,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)8,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
5. Żak (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)6,00
7. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Markewka (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)7,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
4. Białuski (K.S. Volley Katowice)3,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)3,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
7. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
9. Żak (K.S. Volley Katowice)3,00
10. Gorzawski (EAGLE SPORT TEAM)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Białuski1. Białuski (K.S. Volley Katowice)7,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
3. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)6,00
4. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Żak (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
9. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)3,00
10. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00
2. Białuski (K.S. Volley Katowice)4,00
3. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)3,00
4. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00
6. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Żak (K.S. Volley Katowice)3,00
2. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)2,00
3. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00
5. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Markewka (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Orliński (EAGLE SPORT TEAM)1,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Pełka (EAGLE SPORT TEAM)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)