Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 2

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Białuski1. Białuski (K.S. Volley Katowice)8,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)8,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
5. Żak (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)6,00
7. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Markewka (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)7,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
4. Białuski (K.S. Volley Katowice)3,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)3,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
7. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
9. Żak (K.S. Volley Katowice)3,00
10. Gorzawski (EAGLE SPORT TEAM)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Białuski1. Białuski (K.S. Volley Katowice)7,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
3. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)6,00
4. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Żak (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
9. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)3,00
10. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00
2. Białuski (K.S. Volley Katowice)4,00
3. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)3,00
4. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00
6. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Żak (K.S. Volley Katowice)3,00
2. Kałuża (EAGLE SPORT TEAM)2,00
3. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00
5. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Markewka (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Orliński (EAGLE SPORT TEAM)1,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Pełka (EAGLE SPORT TEAM)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 5
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(22-10-2020 19:00)
Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(15-10-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(15-10-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(15-10-2020 19:00)
Kolejka 4
QUICK VOLLEY CREW1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(08-10-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(08-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(08-10-2020 19:00)
Kolejka 3
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(01-10-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(01-10-2020 20:00)