Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Żak (K.S. Volley Katowice)15,00
2. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)14,00
3. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)13,00
4. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)10,00
5. Koćwin (Nocni Kochankowie)10,00
6. Jankowski (Nocni Kochankowie)9,00
7. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
8. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)8,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)8,00
10. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Łoziński1. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
2. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)8,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
4. Żak (K.S. Volley Katowice)8,00
5. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Koćwin (Nocni Kochankowie)6,00
7. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
8. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)4,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)4,00
10. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Łoziński1. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
2. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)8,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
4. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
5. Jankowski (Nocni Kochankowie)7,00
6. Żak (K.S. Volley Katowice)7,00
7. Koćwin (Nocni Kochankowie)6,00
8. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Ochman (Nocni Kochankowie)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jankowski1. Jankowski (Nocni Kochankowie)4,00
2. Żak (K.S. Volley Katowice)4,00
3. Wydmański (Jan Olbracht Super Spike)3,00
4. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)2,00
5. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)2,00
9. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
10. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Cuber1. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
2. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)2,00
3. Jankowski (Nocni Kochankowie)2,00
4. Ligęza (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Ochman (Nocni Kochankowie)2,00
6. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)