Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 7

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)13,00
2. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)12,00
3. Koćwin (Nocni Kochankowie)9,00
4. Szymczyk (Nocni Kochankowie)9,00
5. Markewka (Chłopaki nie płaczą)8,00
6. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)7,00
7. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)7,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
9. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)11,00
2. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)8,00
3. Szymczyk (Nocni Kochankowie)8,00
4. Koćwin (Nocni Kochankowie)7,00
5. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00
8. Łapka (Nocni Kochankowie)5,00
9. Markewka (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)10,00
2. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)8,00
3. Koćwin (Nocni Kochankowie)7,00
4. Szymczyk (Nocni Kochankowie)7,00
5. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Markewka (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)5,00
8. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Markewka1. Markewka (Chłopaki nie płaczą)3,00
2. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)2,00
4. Jankowski (Nocni Kochankowie)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)1,00
7. Drzymał (Nocni Kochankowie)1,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Hadelko (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Kulik (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Nowociński1. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)4,00
2. Koćwin (Nocni Kochankowie)2,00
3. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)2,00
4. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)2,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
8. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)1,00
9. Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Jankowski (Nocni Kochankowie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)