Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)14,00
2. Król (Do Odcięcia Miechowice)13,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)13,00
5. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)12,00
6. Piętak (Chłopaki nie płaczą)11,00
7. Białuski (K.S. Volley Katowice)10,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)10,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
10. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)14,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Król (Do Odcięcia Miechowice)8,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Konieczny (SGON Volleyball Team)7,00
6. Piętak (Chłopaki nie płaczą)7,00
7. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)7,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
9. Białuski (K.S. Volley Katowice)5,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)13,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)12,00
3. Król (Do Odcięcia Miechowice)10,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
8. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
9. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)6,00
10. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)3,00
2. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
3. Kępa (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Kobylski (Nocni Kochankowie)2,00
5. Kraicer (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)2,00
8. Sułkowski (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
10. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
3. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Żak (Do Odcięcia Miechowice)3,00
6. Białuski (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Radzik (K.S. Volley Katowice)2,00
9. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)2,00
10. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)