Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)14,00
2. Król (Do Odcięcia Miechowice)13,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)13,00
5. Skonieczny (SGON Volleyball Team)12,00
6. Piętak (Chłopaki nie płaczą)11,00
7. Białuski (SGON Volleyball Team)10,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)10,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
10. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)14,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Król (Do Odcięcia Miechowice)8,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Konieczny (SGON Volleyball Team)7,00
6. Piętak (Chłopaki nie płaczą)7,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
9. Białuski (SGON Volleyball Team)5,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)12,00
3. Król (Do Odcięcia Miechowice)10,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
8. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
10. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)3,00
2. Lukaszczyk (Chłopaki nie płaczą)3,00
3. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Kępa (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
6. Kraicer (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
8. Skonieczny (SGON Volleyball Team)2,00
9. Sułkowski (SGON Volleyball Team)2,00
10. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
3. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Żak (Do Odcięcia Miechowice)3,00
6. Białuski (SGON Volleyball Team)2,00
7. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Radzik (SGON Volleyball Team)2,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)2,00
10. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)