Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Białuski1. Białuski (SGON Volleyball Team)9,00
2. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
5. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)8,00
7. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
8. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
10. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Świątek1. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
3. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
4. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)6,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Mołczan1. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)6,00
5. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
6. Białuski (SGON Volleyball Team)5,00
7. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
5. Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)1,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Sułkowski (SGON Volleyball Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Ligęza1. Ligęza (K.S. Volley Katowice)3,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Ławniczek (SGON Volleyball Team)2,00
5. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
6. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
10. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)