Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)14,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)13,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
4. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
5. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
6. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
7. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
8. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)12,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
5. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
9. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)11,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)7,00
8. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Faryna1. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
6. Skonieczny (SGON Volleyball Team)2,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
8. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
9. Zabielny (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
10. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Ligęza1. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00
2. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
4. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
5. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
6. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
7. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)2,00
8. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
9. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)