Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)14,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)13,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
4. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)10,00
5. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)10,00
6. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
7. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
8. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)12,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
5. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)6,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
7. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)6,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
9. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)11,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)8,00
4. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)7,00
8. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Mihailović (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Faryna1. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Kobylski (Nocni Kochankowie)2,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)2,00
6. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
7. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)2,00
8. Zabielny (Jan Olbracht Super Spike)2,00
9. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
10. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Ligęza1. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00
2. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
4. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
5. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
6. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)2,00
7. Łapka (Nocni Kochankowie)2,00
8. Mihailović (Jan Olbracht Super Spike)2,00
9. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)