Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)14,00
2. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
6. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)8,00
8. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)7,00
9. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
3. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
4. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
7. Biela (K.S. Volley Katowice)4,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
9. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)10,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
4. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)7,00
5. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
3. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
4. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
3. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)2,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Ławniczek (SGON Volleyball Team)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Cebryk (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)