Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)14,00
2. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
6. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)8,00
8. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)7,00
9. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
3. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
4. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
7. Biela (K.S. Volley Katowice)4,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
9. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)10,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
4. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)7,00
5. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
3. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
4. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
3. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)2,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Ławniczek (SGON Volleyball Team)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Cebryk (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
8. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)