Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 18

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)16,00
2. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)12,00
3. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)11,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)9,00
5. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)8,00
6. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
7. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
8. Ochman (Nocni Kochankowie)7,00
9. Tekielak (Do Odcięcia Miechowice)7,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)13,00
2. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)6,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
5. Białuski (K.S. Volley Katowice)4,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
7. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Świątek (K.S. Volley Katowice)4,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
10. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)13,00
2. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)7,00
3. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)4,00
7. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)4,00
9. Świątek (K.S. Volley Katowice)4,00
10. Białuski (K.S. Volley Katowice)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)3,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Markewka (Chłopaki nie płaczą)2,00
4. Tekielak (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Baran (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
8. Kobyłecki (Nocni Kochankowie)1,00
9. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Ochman1. Ochman (Nocni Kochankowie)4,00
2. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
3. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
4. Ligęza (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
7. Szudy (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
9. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)