Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 17

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)17,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)13,00
3. Biela (K.S. Volley Katowice)11,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)10,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)9,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)9,00
8. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)8,00
9. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)8,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)11,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)10,00
3. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)7,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)6,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Biela (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
10. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)10,00
3. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)8,00
4. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)7,00
5. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Biela1. Biela (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
3. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)1,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
5. Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
6. Sojda (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Świątek (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)2,00
3. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
6. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
7. Gawron (K.S. Volley Katowice)1,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)