Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 16

Najlepiej punktuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)17,00
2. Szyga (SGON Volleyball Team)13,00
3. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)10,00
7. Białuski (SGON Volleyball Team)9,00
8. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)9,00
10. Miklewicz (K.S. Volley Katowice)9,00

Najskuteczniej atakuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Szyga (SGON Volleyball Team)11,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)9,00
5. Białuski (SGON Volleyball Team)7,00
6. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
7. Ławniczek (SGON Volleyball Team)6,00
8. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
2. Szyga (SGON Volleyball Team)10,00
3. Białuski (SGON Volleyball Team)8,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)6,00
10. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00

Najlepiej serwuj±cy

#Zawodnik#
Chudyba1. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
3. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
5. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. GĹ‚owik (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Ławniczek (SGON Volleyball Team)1,00

Najlepiej blokuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
6. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
8. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
9. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)