Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 15

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Sap1. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)11,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
10. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Sap1. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
4. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
7. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)4,00
8. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)4,00
9. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)3,00
10. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Sap1. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
5. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)3,00
6. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)3,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Lepszy (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Sap1. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
2. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)1,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Ferdyn1. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
5. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Lepszy (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)