Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 14

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)19,00
2. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
3. Polak (Będzińskie Tygrysy)10,00
4. Szyga (SGON Volleyball Team)10,00
5. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
6. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
7. Baran (SGON Volleyball Team)7,00
8. Białuski (SGON Volleyball Team)7,00
9. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
3. Baran (SGON Volleyball Team)6,00
4. Szyga (SGON Volleyball Team)6,00
5. Świątek (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Oleksy (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
9. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
3. Szyga (SGON Volleyball Team)7,00
4. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Świątek (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
7. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Oleksy (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
3. Białuski (SGON Volleyball Team)2,00
4. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Wydmański (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Król (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Łętowski1. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Polak (Będzińskie Tygrysy)3,00
6. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
7. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Konieczny (SGON Volleyball Team)1,00
10. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
Kolejka 13
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
Kolejka 12
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)