Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 13

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)12,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)9,00
6. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
7. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
8. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
9. Janota (Do Odcięcia Miechowice)7,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
4. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)6,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
6. Janota (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)5,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Janota (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Leks1. Leks (Będzińskie Tygrysy)4,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
8. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)