Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 13

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)12,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)11,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)9,00
6. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)8,00
7. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
8. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
9. Janota (Do Odcięcia Miechowice)7,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)6,00
4. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)6,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
6. Janota (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)5,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Janota (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Leks1. Leks (Będzińskie Tygrysy)4,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)2,00
8. Cukier (Jan Olbracht Super Spike)1,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Łapka (Nocni Kochankowie)2,00
4. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
8. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Ligęza (K.S. Volley Katowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)