Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 12

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)15,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)12,00
3. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
5. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
6. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)8,00
7. Kobylski (Nocni Kochankowie)6,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
9. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
6. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Kobylski (Nocni Kochankowie)5,00
8. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
5. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
6. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Kobylski (Nocni Kochankowie)5,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
2. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
5. Kobylski (Nocni Kochankowie)1,00
6. Kobyłecki (Nocni Kochankowie)1,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Łapka (Nocni Kochankowie)1,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
10. Żak (Do Odcięcia Miechowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)