Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 12

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)15,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)12,00
3. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
5. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
6. Starczewski (Będzińskie Tygrysy)9,00
7. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)8,00
8. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
10. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
6. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
5. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
6. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
2. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
5. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
6. Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)1,00
7. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Starczewski (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)