Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 11

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Trzop1. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)18,00
2. Szyga (SGON Volleyball Team)16,00
3. Marny (Kadra Bobrek Bytom)13,00
4. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)12,00
5. Białuski (SGON Volleyball Team)11,00
6. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)8,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)7,00
9. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
10. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (SGON Volleyball Team)13,00
2. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
3. Marny (Kadra Bobrek Bytom)9,00
4. Białuski (SGON Volleyball Team)8,00
5. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
6. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
8. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)4,00
9. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Trzop1. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)15,00
2. Szyga (SGON Volleyball Team)14,00
3. Białuski (SGON Volleyball Team)10,00
4. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
5. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
8. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)4,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Chudyba1. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
2. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)4,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
5. Białuski (SGON Volleyball Team)2,00
6. Szyga (SGON Volleyball Team)2,00
7. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Trzop1. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
2. Szudy (Chłopaki nie płaczą)3,00
3. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
4. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
7. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
8. Ligęza (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
10. Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)