Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 10

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)13,00
3. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)13,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
6. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
7. Szyga (SGON Volleyball Team)8,00
8. Białuski (SGON Volleyball Team)7,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)10,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)9,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Szyga (SGON Volleyball Team)7,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)4,00
10. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)11,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
3. Ławniczek (SGON Volleyball Team)8,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Szyga (SGON Volleyball Team)7,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)3,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
4. Wydmański (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
8. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
9. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Szyga (SGON Volleyball Team)2,00
4. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Ławniczek (SGON Volleyball Team)1,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)1,00
10. Sułkowski (SGON Volleyball Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
Kolejka 13
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
Kolejka 12
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)