Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 10

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)13,00
3. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)13,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
6. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
7. Szyga (SGON Volleyball Team)8,00
8. Białuski (SGON Volleyball Team)7,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)10,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)9,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Szyga (SGON Volleyball Team)7,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)4,00
10. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Zaczyk1. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)11,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)10,00
3. Ławniczek (SGON Volleyball Team)8,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Szyga (SGON Volleyball Team)7,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Ławniczek (SGON Volleyball Team)3,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
4. Wydmański (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
8. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
9. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Szyga (SGON Volleyball Team)2,00
4. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Ławniczek (SGON Volleyball Team)1,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)1,00
10. Sułkowski (SGON Volleyball Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)