Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 9

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)14,00
3. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)13,00
4. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)12,00
6. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
7. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)10,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)10,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Janota (Do Odcięcia Miechowice)7,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)6,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)7,00
5. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)3,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
3. Zabielny (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
6. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
10. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kopczyński1. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
3. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)3,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
6. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
7. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)2,00
9. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
10. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)