Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 9

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)14,00
3. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)13,00
4. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)12,00
6. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
7. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)10,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)10,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Janota (Do Odcięcia Miechowice)7,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)6,00
7. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)7,00
5. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)3,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
3. Zabielny (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
4. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
6. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
10. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kopczyński1. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
3. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)3,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
6. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
7. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)2,00
9. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
10. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)