Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 8

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
2. Świątek (K.S. Volley Katowice)10,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)9,00
4. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00
5. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
7. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)7,00
8. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Świątek1. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
4. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
6. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)4,00
10. Zubrzycki (SGON Volleyball Team)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Świątek1. Świątek (K.S. Volley Katowice)10,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
3. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
5. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
9. Zubrzycki (SGON Volleyball Team)4,00
10. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wołoszyn1. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
2. Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)1,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
8. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Skonieczny (SGON Volleyball Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bobrowski1. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
3. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
4. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Janota (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Jaskóła (SGON Volleyball Team)1,00
10. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)