Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 8

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
2. Świątek (K.S. Volley Katowice)10,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)9,00
4. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00
5. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
7. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)7,00
8. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Świątek1. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
4. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
6. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
9. Skonieczny (SGON Volleyball Team)4,00
10. Zubrzycki (SGON Volleyball Team)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Świątek1. Świątek (K.S. Volley Katowice)10,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
3. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
5. Gawron (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
9. Zubrzycki (SGON Volleyball Team)4,00
10. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
2. Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
4. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)1,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
8. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Skonieczny (SGON Volleyball Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bobrowski1. Bobrowski (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
3. Kulik (K.S. Volley Katowice)2,00
4. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Janota (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Jaskóła (SGON Volleyball Team)1,00
10. Miłkowski (Do Odcięcia Miechowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)