Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 7

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)15,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)11,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)8,00
7. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)7,00
8. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
10. Ławniczek (SGON Volleyball Team)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
4. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Ławniczek (SGON Volleyball Team)4,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
5. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)3,00
7. Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)3,00
8. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)3,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)3,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
5. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Ławniczek (SGON Volleyball Team)1,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
2. Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
5. Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)