Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 6

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)11,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
3. Markewka (Chłopaki nie płaczą)9,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)9,00
5. Janota (Do Odcięcia Miechowice)8,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
7. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
8. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Król (Do Odcięcia Miechowice)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
3. Janota (Do Odcięcia Miechowice)6,00
4. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Markewka (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Król (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Janota1. Janota (Do Odcięcia Miechowice)8,00
2. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)6,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Markewka (Chłopaki nie płaczą)5,00
7. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Król (Do Odcięcia Miechowice)4,00
9. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)4,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
2. Markewka (Chłopaki nie płaczą)2,00
3. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Kępa (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
7. Kobyłecki (Nocni Kochankowie)1,00
8. Król (Do Odcięcia Miechowice)1,00
9. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)1,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Wołoszyn1. Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)3,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Janota (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Markewka (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
9. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Szudy (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)