Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 5

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)20,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)15,00
3. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)12,00
4. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)11,00
5. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)10,00
6. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
7. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Sibielak (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)9,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)9,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)8,00
5. Sibielak (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
6. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
7. Ławniczek (SGON Volleyball Team)5,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)4,00
10. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)13,00
2. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)10,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Sibielak (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)5,00
10. Ławniczek (SGON Volleyball Team)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
3. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)2,00
4. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
6. Biela (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
8. Król (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)2,00
3. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Ligęza (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Zubrzycki (SGON Volleyball Team)2,00
8. Biela (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)