Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 4

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)16,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)14,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
4. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)8,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
10. Biela (K.S. Volley Katowice)4,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)10,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
4. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
6. Ligęza (K.S. Volley Katowice)4,00
7. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)4,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
9. Biela (K.S. Volley Katowice)3,00
10. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)12,00
2. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
4. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
5. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
7. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
9. Biela (K.S. Volley Katowice)2,00
10. Kępa (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)3,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)3,00
5. Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
9. Pietrzyk (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
10. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kazek1. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
2. Żak (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)1,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
5. Lepszy (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
6. Lipski (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Pietrzyk (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
9. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)