Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)13,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)12,00
3. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)9,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
5. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
7. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
8. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Białuski (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Łapka (Nocni Kochankowie)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)11,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)6,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
4. Łapka (Nocni Kochankowie)5,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
7. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)4,00
8. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)10,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)9,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Łapka (Nocni Kochankowie)6,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
8. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00
9. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Wątroba (SGON Volleyball Team)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Kobyłecki (Nocni Kochankowie)2,00
4. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Konwisorz (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Skonieczny (QUICK VOLLEY CREW)2,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00
8. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
10. Konwisorz (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)