Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)13,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)12,00
3. Skonieczny (SGON Volleyball Team)9,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
5. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
6. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
7. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
8. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Białuski (SGON Volleyball Team)7,00
10. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)11,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)6,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
4. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)5,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
6. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)4,00
8. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kruppa1. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)10,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)9,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)6,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
8. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)5,00
9. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Wątroba (SGON Volleyball Team)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
2. Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)2,00
3. Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)2,00
4. Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Konwisorz (SGON Volleyball Team)1,00
9. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Skonieczny (SGON Volleyball Team)2,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
7. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Białuski (SGON Volleyball Team)1,00
9. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)