Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 2

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
2. Skonieczny (SGON Volleyball Team)12,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)9,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)8,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
8. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Supiński (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Wątroba (SGON Volleyball Team)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
2. Biela (K.S. Volley Katowice)6,00
3. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)5,00
8. Wątroba (SGON Volleyball Team)5,00
9. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Supiński (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
3. Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
4. Wątroba (SGON Volleyball Team)6,00
5. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
7. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)3,00
10. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
2. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
3. Ławniczek (SGON Volleyball Team)2,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Wątroba (SGON Volleyball Team)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Jaskóła (SGON Volleyball Team)1,00
9. Kraicer (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
10. Król (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
5. Oleksy (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Supiński (K.S. Volley Katowice)1,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)