Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 2

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
2. Skonieczny (SGON Volleyball Team)12,00
3. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)9,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)8,00
7. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
8. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
9. Supiński (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Wątroba (SGON Volleyball Team)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Cukier1. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
2. Biela (K.S. Volley Katowice)6,00
3. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
5. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)5,00
8. Wątroba (SGON Volleyball Team)5,00
9. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Supiński (K.S. Volley Katowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
2. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
3. Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
4. Wątroba (SGON Volleyball Team)6,00
5. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
7. Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)5,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Ławniczek (SGON Volleyball Team)3,00
10. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
2. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
3. Ławniczek (SGON Volleyball Team)2,00
4. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)2,00
5. Wątroba (SGON Volleyball Team)2,00
6. Baran (SGON Volleyball Team)1,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Jaskóła (SGON Volleyball Team)1,00
9. Kraicer (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00
10. Król (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
5. Oleksy (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
6. Piechaczek (K.S. Volley Katowice)1,00
7. Supiński (K.S. Volley Katowice)1,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)