Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 1

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)19,00
2. Król (Do Odcięcia Miechowice)18,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)17,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)11,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
6. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)8,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
8. Szyga (SGON Volleyball Team)8,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)14,00
2. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
3. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
5. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)14,00
2. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)9,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)6,00
8. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
10. Szyga (SGON Volleyball Team)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Baran (SGON Volleyball Team)4,00
2. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
3. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Micał (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
6. Sułkowski (SGON Volleyball Team)2,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Szyga (SGON Volleyball Team)2,00
9. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
10. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)4,00
3. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Król (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Żak (Do Odcięcia Miechowice)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)