Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2019/20 - Faza zasadnicza - Kolejka 1

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)19,00
2. Król (Do Odcięcia Miechowice)18,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)17,00
4. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)11,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
6. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)8,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
8. Szyga (SGON Volleyball Team)8,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
10. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)14,00
2. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
3. Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)8,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
5. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
7. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
8. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Król1. Król (Do Odcięcia Miechowice)14,00
2. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
3. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)11,00
4. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)9,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)6,00
8. Skonieczny (SGON Volleyball Team)6,00
9. Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)5,00
10. Szyga (SGON Volleyball Team)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Baran1. Baran (SGON Volleyball Team)4,00
2. Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
3. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Micał (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Sułkowski (SGON Volleyball Team)2,00
8. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
9. Szyga (SGON Volleyball Team)2,00
10. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00
2. Łapka (Do Odcięcia Miechowice)4,00
3. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Król (Do Odcięcia Miechowice)2,00
5. Żak (Do Odcięcia Miechowice)2,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)1,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)