Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 4

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kraśnicki1. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)16,00
2. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)13,00
3. Machura (Spiżowi Mocni)12,00
4. Musielak (Volleybeer Team Katowice)12,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)11,00
7. Dobrowolski (3-ci metr)10,00
8. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)10,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
10. Kmita (Volleybeer Team Katowice)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Volleybeer Team Katowice)8,00
2. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)8,00
3. Świątek (K.S. Volley Katowice)8,00
4. Dobrowolski (3-ci metr)7,00
5. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
6. Pluta (NAPALM TEAM)7,00
7. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Jabłoński (Spiżowi Mocni)6,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
10. Kita (3-ci metr)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Machura1. Machura (Spiżowi Mocni)12,00
2. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)10,00
3. Dobrowolski (3-ci metr)8,00
4. Kmita (Volleybeer Team Katowice)8,00
5. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
6. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
7. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
8. Jabłoński (Spiżowi Mocni)7,00
9. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)7,00
10. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)7,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Machura1. Machura (Spiżowi Mocni)10,00
2. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)4,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
5. Korbal (Spiżowi Mocni)3,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)3,00
7. Tabaszewski (6 Ścięć 2.0)3,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
9. Filipowski (Spiżowi Mocni)2,00
10. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kraśnicki1. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)5,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Musielak (Volleybeer Team Katowice)3,00
4. Uracz (NAPALM TEAM)3,00
5. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
8. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Dunaj (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)