Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
2. Janeczek (Spiżowi Mocni)11,00
3. Prędki (NAPALM TEAM)11,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
5. Supiński (K.S. Volley Katowice)10,00
6. Turchan (NAPALM TEAM)9,00
7. Jaworski (NAPALM TEAM)8,00
8. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)8,00
9. Kruczkowski (NAPALM TEAM)8,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
2. Janeczek (Spiżowi Mocni)7,00
3. Turchan (NAPALM TEAM)7,00
4. Rączka (Volleybeer Team Katowice)6,00
5. Thomeczek (Do odcięcia Miechowice)6,00
6. Jaworski (NAPALM TEAM)5,00
7. Kita (3-ci metr)5,00
8. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Kruczkowski (NAPALM TEAM)5,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
2. Janeczek (Spiżowi Mocni)9,00
3. Turchan (NAPALM TEAM)7,00
4. Dobrowolski (3-ci metr)6,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
7. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)6,00
8. Thomeczek (Do odcięcia Miechowice)6,00
9. Kruczkowski (NAPALM TEAM)5,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Machura1. Machura (Spiżowi Mocni)5,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
3. Dobrowolski (3-ci metr)3,00
4. Prędki (NAPALM TEAM)3,00
5. Dulęba (6 Ścięć 2.0)2,00
6. Filipowski (Spiżowi Mocni)2,00
7. Kruczkowski (NAPALM TEAM)2,00
8. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Strawa (3-ci metr)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Janeczek1. Janeczek (Spiżowi Mocni)4,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Heliosz (3-ci metr)3,00
4. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)3,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)2,00
6. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)