Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 1

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)14,00
2. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)14,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)12,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
5. Musiolik (NAPALM TEAM)10,00
6. Rączka (Volleybeer Team Katowice)10,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
8. Cukier (Volleybeer Team Katowice)8,00
9. Kmita (Volleybeer Team Katowice)8,00
10. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Koczorek1. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
2. Rączka (Volleybeer Team Katowice)10,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
4. Kita (3-ci metr)8,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
7. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
8. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
9. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
10. Musiolik (NAPALM TEAM)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Koczorek1. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
2. Kita (3-ci metr)10,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
5. Machura (Spiżowi Mocni)7,00
6. Rączka (Volleybeer Team Katowice)7,00
7. Filipowski (Spiżowi Mocni)6,00
8. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
10. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Mihailović1. Mihailović (Spiżowi Mocni)5,00
2. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
3. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
4. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
7. Dunaj (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
9. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
10. Hadryś (6 Ścięć 2.0)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kraśnicki1. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)4,00
2. Kita (3-ci metr)3,00
3. Bielec (3-ci metr)2,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Heliosz (3-ci metr)2,00
6. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)2,00
7. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
8. Lomania (6 Ścięć 2.0)2,00
9. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
10. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)