Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 9

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
2. Bielecki (Spiżowi Mocni)11,00
3. Rączka (Volleybeer Team Katowice)11,00
4. Uracz (NAPALM TEAM)10,00
5. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
6. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)9,00
7. Wanat (Volleybeer Team Katowice)9,00
8. Żak (Do odcięcia Miechowice)9,00
9. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
10. Jabłoński (Spiżowi Mocni)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Biela1. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
2. Rączka (Volleybeer Team Katowice)8,00
3. Bielecki (Spiżowi Mocni)6,00
4. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)6,00
8. Jabłoński (Spiżowi Mocni)5,00
9. Wanat (Volleybeer Team Katowice)5,00
10. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Volleybeer Team Katowice)9,00
2. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Uracz (NAPALM TEAM)8,00
4. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
5. Mihailović (Spiżowi Mocni)7,00
6. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
7. Żak (Do odcięcia Miechowice)6,00
8. Biela (K.S. Volley Katowice)5,00
9. Drzymał (Do odcięcia Miechowice)5,00
10. Jaworski (NAPALM TEAM)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Drzymał1. Drzymał (Do odcięcia Miechowice)5,00
2. Uracz (NAPALM TEAM)5,00
3. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
4. Król (K.S. Volley Katowice)3,00
5. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
6. Żak (Do odcięcia Miechowice)3,00
7. Jaworski (NAPALM TEAM)2,00
8. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)2,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Leks1. Leks (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Mihailović (Spiżowi Mocni)3,00
3. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Mołczan (Volleybeer Team Katowice)2,00
7. Naskręt (Volleybeer Team Katowice)2,00
8. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
9. Wanat (Volleybeer Team Katowice)2,00
10. Bielecki (Spiżowi Mocni)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)