Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 8

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Volleybeer Team Katowice)17,00
2. Pluta (NAPALM TEAM)15,00
3. Szyga (Będzińskie Tygrysy)14,00
4. Kmita (Volleybeer Team Katowice)13,00
5. Bielec (3-ci metr)12,00
6. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
7. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)12,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)12,00
9. Lomania (6 Ścięć 2.0)10,00
10. Musielak (Volleybeer Team Katowice)10,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)11,00
2. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Bielec (3-ci metr)9,00
4. Pluta (NAPALM TEAM)9,00
5. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)7,00
7. Musielak (Volleybeer Team Katowice)7,00
8. Wanat (Volleybeer Team Katowice)7,00
9. Cukier (Volleybeer Team Katowice)6,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)12,00
2. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Bielec (3-ci metr)10,00
4. Wanat (Volleybeer Team Katowice)10,00
5. Król (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Musielak (Volleybeer Team Katowice)7,00
7. Pluta (NAPALM TEAM)7,00
8. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)7,00
9. Gawron (K.S. Volley Katowice)6,00
10. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Król1. Król (K.S. Volley Katowice)7,00
2. Wanat (Volleybeer Team Katowice)5,00
3. Lomania (6 Ścięć 2.0)4,00
4. Bielec (3-ci metr)3,00
5. Heliosz (3-ci metr)3,00
6. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
7. Kobyłecki (Do odcięcia Miechowice)2,00
8. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)2,00
9. Machura (Spiżowi Mocni)2,00
10. Musielak (Volleybeer Team Katowice)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Dobrowolski1. Dobrowolski (3-ci metr)3,00
2. Kmita (Volleybeer Team Katowice)2,00
3. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
4. Turchan (NAPALM TEAM)2,00
5. Wanat (Volleybeer Team Katowice)2,00
6. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Bielecki (Spiżowi Mocni)1,00
8. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)1,00
9. Cuber (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)