Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 7

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Nowak1. Nowak (NAPALM TEAM)10,00
2. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)10,00
3. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)10,00
4. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)9,00
6. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)8,00
7. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)8,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
10. Rączka (Volleybeer Team Katowice)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Herman1. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
2. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)6,00
5. Rączka (Volleybeer Team Katowice)6,00
6. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)6,00
7. Madej (NAPALM TEAM)5,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Świątek (K.S. Volley Katowice)5,00
10. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Herman1. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
2. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
5. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)7,00
6. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Nowak (NAPALM TEAM)6,00
8. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
9. Madej (NAPALM TEAM)5,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Świerc1. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)9,00
2. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)4,00
3. Pluta (NAPALM TEAM)4,00
4. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)3,00
5. Nowak (NAPALM TEAM)3,00
6. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)3,00
7. Dulęba (6 Ścięć 2.0)2,00
8. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00
9. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)2,00
10. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
2. Lomania (6 Ścięć 2.0)2,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Żak (Do odcięcia Miechowice)2,00
5. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Brończyk (Spiżowi Mocni)1,00
7. Dobrowolski (3-ci metr)1,00
8. Dunaj (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)1,00
10. Ibrom (NAPALM TEAM)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)