Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 6

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)16,00
2. Pluta (NAPALM TEAM)15,00
3. Malczewski (K.S. Volley Katowice)14,00
4. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)13,00
5. Świątek (K.S. Volley Katowice)12,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)11,00
7. Bielecki (Spiżowi Mocni)10,00
8. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)10,00
9. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)10,00
10. Mihailović (Spiżowi Mocni)10,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)12,00
2. Pluta (NAPALM TEAM)11,00
3. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)9,00
4. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
5. Malczewski (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
7. Bielecki (Spiżowi Mocni)7,00
8. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)6,00
9. Kruczkowski (NAPALM TEAM)6,00
10. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)15,00
2. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)11,00
3. Pluta (NAPALM TEAM)10,00
4. Świątek (K.S. Volley Katowice)9,00
5. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)8,00
6. Bielecki (Spiżowi Mocni)7,00
7. Malczewski (K.S. Volley Katowice)7,00
8. Mihailović (Spiżowi Mocni)7,00
9. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
2. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)4,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
5. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
6. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)2,00
7. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Heliosz (3-ci metr)2,00
9. Mihailović (Spiżowi Mocni)2,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Naskręt1. Naskręt (Volleybeer Team Katowice)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Bielecki (Spiżowi Mocni)2,00
4. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Turchan (NAPALM TEAM)2,00
7. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)1,00
8. Dobrowolski (3-ci metr)1,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)