Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 5

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Malczewski1. Malczewski (K.S. Volley Katowice)16,00
2. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)12,00
3. Borzęcki (Spiżowi Mocni)11,00
4. Kmita (Volleybeer Team Katowice)10,00
5. Wanat (Volleybeer Team Katowice)10,00
6. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)10,00
7. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)9,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
10. Pluta (NAPALM TEAM)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Malczewski1. Malczewski (K.S. Volley Katowice)11,00
2. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)9,00
3. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Wanat (Volleybeer Team Katowice)7,00
5. Pluta (NAPALM TEAM)6,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
8. Prędki (NAPALM TEAM)5,00
9. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
10. Jaworski (NAPALM TEAM)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Zakrzowski1. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)11,00
2. Malczewski (K.S. Volley Katowice)10,00
3. Borzęcki (Spiżowi Mocni)8,00
4. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)8,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
6. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Kmita (Volleybeer Team Katowice)6,00
8. Wanat (Volleybeer Team Katowice)6,00
9. Grabka (NAPALM TEAM)5,00
10. Jabłoński (Spiżowi Mocni)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Zakrzowski1. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)11,00
2. Borzęcki (Spiżowi Mocni)7,00
3. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
4. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
5. Kobyłecki (Do odcięcia Miechowice)3,00
6. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)3,00
7. Prędki (NAPALM TEAM)3,00
8. Tabaszewski (6 Ścięć 2.0)3,00
9. Biela (K.S. Volley Katowice)2,00
10. Bielecki (Spiżowi Mocni)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Volleybeer Team Katowice)5,00
2. Grabka (NAPALM TEAM)4,00
3. Turchan (NAPALM TEAM)4,00
4. Jaworski (NAPALM TEAM)2,00
5. Mihailović (Spiżowi Mocni)2,00
6. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)2,00
8. Tabaszewski (6 Ścięć 2.0)2,00
9. Wanat (Volleybeer Team Katowice)2,00
10. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)