Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)17,00
2. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
3. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)14,00
4. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)12,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)12,00
6. Biela (K.S. Volley Katowice)11,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
8. Dobrowolski (3-ci metr)10,00
9. Wiergowski (Volleybeer Team Katowice)10,00
10. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)9,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
2. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)11,00
3. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
4. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)7,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)7,00
7. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
8. Naskręt (Volleybeer Team Katowice)5,00
9. Strawa (3-ci metr)5,00
10. Świątek (K.S. Volley Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)17,00
2. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)9,00
4. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)9,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)8,00
7. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)8,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)6,00
10. Świątek (K.S. Volley Katowice)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
2. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)4,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Kalisz (6 Ścięć 2.0)3,00
5. Leks (Będzińskie Tygrysy)3,00
6. Stabryło (NAPALM TEAM)3,00
7. Szyga (Będzińskie Tygrysy)3,00
8. Biela (K.S. Volley Katowice)2,00
9. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
10. Ibrom (NAPALM TEAM)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Chudyba1. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)4,00
2. Heliosz (3-ci metr)3,00
3. Szyga (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00
5. Uracz (NAPALM TEAM)3,00
6. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
7. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
8. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)2,00
9. Kropisz (Spiżowi Mocni)2,00
10. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)